-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25Т-671_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-07-17-004757-a
Торги не відбулися
81 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
Номер:
bf1b3727b10347ebacd4a72ecf996fef
Внутрішній номер закупівлі:
25903479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-17-004757-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій ГЛОТОВ +380674032084 oleksii.hlotov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2025 12:22 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2025 12:22 - 30.07.2025 15:00
Аукціон:
з 31.07.2025 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 600.00 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)