• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент

Оголошено тендер

81 600.00 UAH
Номер: 821537ba63c14dc5b4c403967dcf0e6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-17-006092-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 81 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 17.07.2025 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума81 600.00 UAH