• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Запасні частини та приладдя до тракторів

Завершена

992 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 960.00 UAH
Номер: 12ecbffd982a4b8a80517bee2fd27531
Внутрішній номер закупівлі: 25900000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-17-001248-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Контактна особа: Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 992 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.07.2025 09:56 - 22.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2025 09:56 - 25.07.2025 10:00
Аукціон: з 28.07.2025 11:47
Період кваліфікації: 25.07.2025 10:00 - 01.08.2025 10:32
Період завантаження договору: 07.08.2025 00:00 - 17.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴992 000.00 Запасні частини та приладдя до тракторів