• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини та приладдя до тракторів

Оголошено тендер

992 000.00 UAH
Номер: 23e131aa38c5484e84ad27bdac7c9f14
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-17-001562-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Очікувана вартість: 992 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини та приладдя до тракторів
Примітки: Очікувана вартість закупівлі - 992 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.07.2025 09:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис1. Загальний фонд бюджету міста Києва; 2. Спеціальний фонд бюджету міста Києва; 3. Госпрозрахункові кошти підприємства.
Сума992 000.00 UAH