-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки та ремонту теплолічильників та водолічильників
Тендер Prozorro UA-2025-07-16-008813-a
Завершена
223 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 115.00 UAH
Номер:
e2d3d254d4054867974b79eebbf3af8c
Внутрішній номер закупівлі:
25896822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-16-008813-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
223 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2025 16:20 - 21.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2025 16:20 - 24.07.2025 10:00
Аукціон:
з 25.07.2025 14:39
Період кваліфікації:
24.07.2025 10:00 - 29.07.2025 13:39
Період завантаження договору:
04.08.2025 00:00 - 14.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 000.00 Послуги з повірки та ремонту теплолічильників та водолічильників