• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з повірки та ремонту теплолічильників та водолічильників

Оголошено тендер

223 000.00 UAH
Номер: b57831d150334d24a15ae01839f340fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-16-010553-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 223 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з повірки та ремонту теплолічильників та водолічильників
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 16.07.2025 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 20-Ду50
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2025
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 65-Ду 80
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 100-Ду 150
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду100
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду25-Ду50
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 11 штука
Період постачання до 31.12.2025
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду15-Ду20
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума223 000.00 UAH