• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Завершена

246 563.76 UAH з ПДВ
Номер: 1fbad540ac4d47b2af7a3037e3436d97
Внутрішній номер закупівлі: 25892035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-16-003865-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом (номер закупівлі UA-2025-07-03-000587-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Очікувана вартість: 246 563.76 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, Прибудинкові території, міжквартальні проїзди, пішохідні проходи, які межують з житловим фондом Вінницької міської територіальної громади На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
Ціна пропозиції 246 563.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2025 11:52
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c1c603db11084f68808ac8ce23da6d04
Ідентифікатор договору: UA-2025-07-16-003865-a-a1
Постачальник: Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
Номер договору: 380
Сума договору: 195 640.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 163 033.37 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 16.07.2025 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода 3.pdf
docx
Додаткова угода 3.docx
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s