-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Оголошено тендер
246 563.76
UAH
Номер:
1e61ca21990c4bcaadf508d00f618935
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-16-004560-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
246 563.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Примітки:
Закупівля відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (відміна торгів через відсутність пропозицій). Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом (номер закупівлі UA-2025-07-03-000587-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.07.2025 11:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума246 563.76 UAH