-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-001216-c
-
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
7ce2bca4a65e4e0ead7c264767bddc89
Внутрішній номер закупівлі:
2589120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-09-001216-c
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2018 14:20 - 15.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2018 14:20 - 25.10.2018 17:00
Аукціон:
26.10.2018 14:13 - 26.10.2018 14:58
Період кваліфікації:
26.10.2018 14:58 - 30.10.2018 13:00
Період завантаження договору:
26.10.2018 14:58 - 15.11.2018 14:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
237 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Сузір'я
Оскарження: 26.10.2018 14:58 - 10.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80109, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Оскарження: 26.10.2018 14:58 - 10.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
502 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 654.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2018 13:00
Документи
7
Скарги
0
ТОВ Євро-Енерго-Альянс
×
-
Код ЄДРПОУ:
39331754
-
Контактна особа:
Пелех Ольга Степанівна +380676766420 euro-energy@ukr.net
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вул. Радехівська, 16
Початкова пропозиція
492 486.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 773.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Початкова пропозиція
519 030.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ПП "ГАЛПРОМТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42304013
-
Контактна особа:
Михайло Паберівський +380969914525 galpromtorg@ukr.net
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, місто Червоноград, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 25/17
Початкова пропозиція
496 515.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
485 376.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВ Вуглеторфзбагачення
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Початкова пропозиція
614 067.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
522 229.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "СТИЛЬ 5 "
×
-
Код ЄДРПОУ:
41299846
-
Контактна особа:
Олексюк Микола Миколайович +380991957101 olemm2017@i.ua
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шота Руставелі 7 оф. 515
Початкова пропозиція
580 413.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
522 348.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
f325eda8919b477fa5e134aa33f1c5f7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-001216-c-b1
Постачальник:
ПП Сузір'я
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80109, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Номер договору:
50
Сума договору:
409 654.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
16.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний