-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
409 654.50
UAH з ПДВ
Номер:
f325eda8919b477fa5e134aa33f1c5f7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-001216-c-b1
Постачальник:
ПП Сузір'я
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80109, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
16.11.2018 00:00
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
409 654.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 409 654.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
237 тонни
Період постачання
до 31.12.2018