-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-10-001664-a
Придбання згідно умов закупівлі
Завершена
729 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Номер:
ffa3434c3394457ab656e688dc79b3b5
Внутрішній номер закупівлі:
2588658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-10-001664-a
Замовник:
ТАЛЬНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20400, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власенко Катерина Миколаївна 380473131049 talnecrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
729 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 700.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2018 19:05 - 16.10.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2018 19:05 - 26.10.2018 00:00
Аукціон:
26.10.2018 12:12 - 26.10.2018 12:33
Період кваліфікації:
26.10.2018 12:33 - 30.10.2018 14:08
Період завантаження договору:
26.10.2018 12:33 - 15.11.2018 12:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
50000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20400, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, межа балансової належності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АС"
Оскарження: 26.10.2018 12:33 - 10.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Оскарження: 26.10.2018 12:33 - 10.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
594 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2018 14:08
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Початкова пропозиція
705 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
705 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe4a107a54344860850795032ebf3ab8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-10-001664-a-b1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Номер договору:
524(18)Б-1
Сума договору:
594 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.11.2018 10:00
Статус:
Підписаний