• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Договір підписано

594 900.00 UAH з ПДВ
Номер: fe4a107a54344860850795032ebf3ab8
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-10-001664-a-b1
Постачальник: ТОВ "АС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис: Договір підписано
Номер договору: 524(18)Б-1
Дата підписання: 16.11.2018 10:00
Період дії договору: 16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 594 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 594 900.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 50000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 20400, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, межа балансової належності На карті