• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт окремої, групи приміщень головного виробничого приміщення з адміністративними приміщеннями за адресою, м. Київ, вул. Пшенична, буд 8а, за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 – 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Завершена

4 261 231.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 612.31 UAH
Номер: ab8a441b7b6748779766e3812969e247
Внутрішній номер закупівлі: 25881738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-15-005243-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ РОЗВІДУВАНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА"
Контактна особа: Сергій Кобрин +380933953177 dp.ukriintr@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 261 231.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.07.2025 13:09 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2025 13:09 - 23.07.2025 00:00
Аукціон: з 23.07.2025 12:12
Період кваліфікації: 23.07.2025 00:00 - 29.07.2025 17:04
Період завантаження договору: 04.08.2025 00:00 - 14.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 261 231.20 Поточний ремонт окремої, групи приміщень головного виробничого приміщення з адміністративними приміщеннями за адресою, м. Київ, вул. Пшенична, буд 8а, за кодом НК України ЄЗС ДК 021:2015 – 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт