-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт окремої групи приміщень головного виробничого приміщення з адміністративними приміщеннями за адресою: м. Київ, вул. Пшенична, буд 8а
Оголошено тендер
4 261 231.20
UAH
Номер:
008db6a126df40a4980421e703c586cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-16-007108-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ РОЗВІДУВАНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38488780
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ РОЗВІДУВАНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38488780
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 261 231.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт окремої групи приміщень головного виробничого приміщення з адміністративними приміщеннями за адресою: м. Київ, вул. Пшенична, буд 8а
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
16.06.2025 12:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 261 231.20 UAH