-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва»
Тендер Prozorro UA-2018-10-31-000158-c
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва» ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Торги не відбулися
5 721 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
Номер:
1884025004ea4b7eb66fbb9a976a5abc
Внутрішній номер закупівлі:
2585840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-31-000158-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО МІСТА МИКОЛАЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Вікторівна Москаленко +380667005515 elenaviktorovnamoskalenko@gmail.com https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%9F-%D0%9C%D0%9C%D0%A0-%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BC%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%94%D0%B2%D0%B0-948181181
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 721 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 605.51 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
28 600.00 UAH
Період уточнення:
31.10.2018 09:31 - 05.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2018 09:31 - 15.11.2018 23:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва»
Кількість
1 роботи
Період постачання
27.11.2018 - 20.12.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НІМФАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33812613
-
Контактна особа:
Ігор Мельничук +380503161086 nimfen_od@ukr.net
-
Адреса:
65020, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Мечникова,70, кв.9
Початкова пропозиція
5 605 508.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 605 508.15 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0