-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва»
Тендер Prozorro UA-2018-10-31-000158-c
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва» ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Торги не відбулися
5 721 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
Період оскарження:
31.10.2018 09:31 - 11.11.2018 00:00
Нічого не знайдено.