-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-011529-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
8934afaf2a4544c993c4d0b5bf2584f2
Внутрішній номер закупівлі:
25851640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-011529-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 17:54 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 17:54 - 18.07.2025 00:00
Аукціон:
18.07.2025 15:00 - 18.07.2025 15:23
Період кваліфікації:
18.07.2025 15:23 - 04.08.2025 15:28
Період завантаження договору:
10.08.2025 00:00 - 20.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуга з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки