-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
69db2aa48e8444f58a20970981149023
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-10-013894-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2025 16:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата за надані Послуги здійснюється шляхом перерахування коштів протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактично отриманих Послуг, на підставі належним чином оформлених актів здачі-приймання Послуг
Код класифікації видатківКПК-2025:0500000 - Державна судова адміністрація України
Сума500 000.00 UAH