-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт службових приміщень (кабінети психологів) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, за адресою м. Вишневе, вул. Київська, 2а (Коригування) (ДК 021:2015 45450000-6)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-008748-a
Торги не відбулися
1 040 211.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 201.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 201.06 UAH
Номер:
634a742b1ef945efa408e878aa1eb7c9
Внутрішній номер закупівлі:
25848601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-008748-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Натана Рибака, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 i.karpliuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 040 211.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 15:22 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 15:22 - 18.07.2025 09:00
Аукціон:
з 21.07.2025 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 211.60 Поточний ремонт службових приміщень (кабінети психологів) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, за адресою м. Вишневе, вул. Київська, 2а (Коригування) (ДК 021:2015 45450000-6)