-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт службових приміщень (кабінети психологів) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, за адресою м. Вишневе, вул. Київська, 2а (Коригування) (ДК 021:2015 45450000-6)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-008748-a
Торги не відбулися
1 040 211.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 201.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 201.06 UAH
Період оскарження:
10.07.2025 15:22 - 15.07.2025 00:00
Нічого не знайдено.