-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-10-002366-a
Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
114 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
Номер:
0a3d94629d28484babaade8f57afcd9f
Внутрішній номер закупівлі:
25842854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-10-002366-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Богдан Овсієнко +380637268471 zakupivli2@zt.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua/zt/
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2025 10:45 - 15.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2025 10:45 - 18.07.2025 00:01
Аукціон:
з 21.07.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 000.00 Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)