• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)

Оголошено тендер

114 000.00 UAH
Номер: f0d769d1a7424c709b81a2da13f8f610
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-10-003182-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
Очікувана вартість: 114 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з передачі пакету програмного забезпечення ACC 7 Enterprise Edition camera license (ДК 021:2015 код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)
Примітки: Місцезнаходження замовника: 10003, м. Житомир, вул. Ольжича, 7.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.07.2025 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума114 000.00 UAH