-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папки-справи картонні
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-010649-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
57e7b2ea225c445b909aa08b36d5cbcd
Внутрішній номер закупівлі:
25826781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-010649-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 16:31 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 16:31 - 16.07.2025 00:00
Аукціон:
з 16.07.2025 14:01
Період кваліфікації:
16.07.2025 00:00 - 16.07.2025 12:02
Період завантаження договору:
22.07.2025 00:00 - 01.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Папки-справи картонні