-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки-справи картонні
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
041c021aeec645a3856dbeb2a2551dc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-010263-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папки-справи картонні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.07.2025 15:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папки-справи картонні
Кількість
35000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється протягом 30-и робочих днів лише за фактично отриманий Товар на підставі належним чином оформлених видаткових накладних
Код класифікації видатківКПК-2025:0500000 - Державна судова адміністрація України
Сума300 000.00 UAH