-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-009426-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
50123ac80aa34c09874bf43236980059
Внутрішній номер закупівлі:
25825818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-009426-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 16:08 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 16:08 - 16.07.2025 15:51
Аукціон:
17.07.2025 11:29 - 17.07.2025 11:58
Період кваліфікації:
17.07.2025 11:58 - 24.07.2025 10:51
Період завантаження договору:
30.07.2025 00:00 - 09.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Хімічна продукція для обробки води плавального басейну