-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
b788fdc2325a4e35a6798f4706f64f45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-011493-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічна продукція для обробки води плавального басейну
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.07.2025 15:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб знезараження, 20л/25кг.
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 14.08.2025
Засіб для зниження рівня рН, 20л/25кг.
Кількість
750 кілограм
Період постачання
до 14.08.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума220 000.00 UAH