-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі)
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-005654-a
Завершена
98 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 490.00 UAH
Номер:
6a75643d6955447cbc1602d5447b39a7
Внутрішній номер закупівлі:
25821712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-005654-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ростислав Коперницький +380930052390 tender@dsbt.gov.ua https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
98 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 13:32 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 13:32 - 16.07.2025 13:25
Аукціон:
з 17.07.2025 11:03
Період кваліфікації:
16.07.2025 13:25 - 18.07.2025 09:12
Період завантаження договору:
24.07.2025 00:00 - 03.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 000.00 ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі)