-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі)
Оголошено тендер
98 000.00
UAH
Номер:
0d1b648adfd54dc1a45f74f7485a81c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-006925-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
98 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.07.2025 13:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Кількість
28 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3109010 - Здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті
Сума98 000.00 UAH