-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 18%
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-000162-b
Завершена
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер:
45597ae0452d43efabac5985b8f031cc
Внутрішній номер закупівлі:
2580626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-09-000162-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
09.10.2018 11:04 - 14.10.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2018 11:04 - 24.10.2018 12:00
Аукціон:
25.10.2018 15:59 - 25.10.2018 16:20
Період кваліфікації:
25.10.2018 16:20 - 01.11.2018 08:35
Період завантаження договору:
31.10.2018 16:46 - 20.11.2018 16:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 18%
Кількість
1000 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Транс-Буд-Континент"
Оскарження: 25.10.2018 16:20 - 11.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38234925
-
Контактна особа:
ТОВ "Транс-Буд-Континент" +380993366872 t-b-k@ukr.net http://tbkmarket.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080.м. Київ вул.Межигірська буд.82-а офіс.104
Оскарження: 25.10.2018 16:20 - 11.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
735 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.10.2018 16:46
Документи
31
Скарги
0
ТОВ «Альянс Будівельників України»
Оскарження: 31.10.2018 16:46 - 12.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кузнєцов Вадим 380997406329, 380936059464, v.kuznietsov@abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, Київ, Гоголівська, 43-А, кв. 2
Оскарження: 31.10.2018 16:46 - 12.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
840 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
654 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2018 08:35
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cbf1a3534bf467c84b87c5b89192a37
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-000162-b-b1
Постачальник:
ТОВ «Альянс Будівельників України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кузнєцов Вадим 380997406329, 380936059464, v.kuznietsov@abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, Київ, Гоголівська, 43-А, кв. 2
Номер договору:
328
Сума договору:
654 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний