-
Відкриті торги
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 18%
654 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0cbf1a3534bf467c84b87c5b89192a37
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-000162-b-b1
Постачальник:
ТОВ «Альянс Будівельників України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кузнєцов Вадим 380997406329, 380936059464, v.kuznietsov@abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, Київ, Гоголівська, 43-А, кв. 2
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Номер договору:
328
Дата підписання:
14.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
654 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 654 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 18%
Кількість
1000 тонни
Період постачання
до 31.12.2018