-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ІI.2 24 Дослідження та розробки в галузі національної безпеки
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-001237-a
Завершена
2 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Номер:
2eabbb7974154db8ac63b2976c2dc99a
Внутрішній номер закупівлі:
2579861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-001237-a
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 16:03 - 28.09.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 16:03 - 08.10.2018 13:00
Аукціон:
09.10.2018 13:54 - 09.10.2018 14:15
Період кваліфікації:
09.10.2018 14:15 - 23.10.2018 11:39
Період завантаження договору:
23.10.2018 11:08 - 12.11.2018 11:08
Нецінові критерії:
кваліфікація 30%
Кількість штатних працівників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у відповідній до предмету закупівлі (тематики лоту) галузі науки, та будуть залучені до виконання роботи
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення системи високоточного автоматичного супроводу низькоорбітальних супутників дистанційного зондування Землі
×
-
ДК 015-97:
II.2 24 Дослідження та розробки в галузі національної безпеки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НУ "Львівська політехніка"
Оскарження: 23.10.2018 10:26 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Контактна особа:
НУ "Львівська політехніка" +380676749511 HRISTYA.VASILISHIN@GMAIL.COM http://www.lp.edu.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська обл., Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
Оскарження: 23.10.2018 10:26 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Документи
13
Скарги
0
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Оскарження: 23.10.2018 11:08 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Контактна особа:
Дубровка Федір 380505058178, 380504462552 fedor.dubrovka@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, пр. Перемоги 37
Оскарження: 23.10.2018 11:08 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 11:39
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8e8d147e11b4725a574154e8a58aadd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001237-a-c2
Постачальник:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Контактна особа:
Дубровка Федір 380505058178, 380504462552 fedor.dubrovka@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, пр. Перемоги 37
Номер договору:
ДЗ/63-2018
Сума договору:
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний