-
Відкриті торги
-
КЕП
ІI.2 24 Дослідження та розробки в галузі національної безпеки
2 500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a8e8d147e11b4725a574154e8a58aadd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-001237-a-c2
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Контактна особа:
Дубровка Федір 380505058178, 380504462552 fedor.dubrovka@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, пр. Перемоги 37
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДЗ/63-2018
Дата підписання:
12.11.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення системи високоточного автоматичного супроводу низькоорбітальних супутників дистанційного зондування Землі
×
-
ДК 015-97:
II.2 24 Дослідження та розробки в галузі національної безпеки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019