-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт даху (3,4 захватка: їдальня, спорт.зала учбового корпусу) в комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж технологій та дизайну» за адресою: пров. Куренівський, 4, м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2025-07-04-004963-a
Завершена
3 584 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 920.00 UAH
Номер:
f83ac884c74e435c9278a8275cfae8b5
Внутрішній номер закупівлі:
25797323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-04-004963-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Селяк +380443395301 tender_0553675111@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 584 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2025 12:26 - 16.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2025 12:26 - 19.07.2025 00:00
Аукціон:
з 21.07.2025 14:17
Період кваліфікації:
19.07.2025 00:00 - 21.07.2025 13:15
Період завантаження договору:
27.07.2025 00:00 - 06.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 584 000.00 Капітальний ремонт даху (3,4 захватка: їдальня, спорт.зала учбового корпусу) в комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж технологій та дизайну» за адресою: пров. Куренівський, 4, м. Київ