-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт даху (3,4 захватка: їдальня, спорт.зала учбового корпусу) в комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж технологій та дизайну» за адресою: пров. Куренівський, 4, м. Київ)
Оголошено тендер
3 584 000.00
UAH
Номер:
0d76b6e72a7a4c61b14261e3d5d2f2f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-22-000362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536751
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, м. Київ, провулок Куренівський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 584 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт даху (3,4 захватка: їдальня, спорт.зала учбового корпусу) в комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж технологій та дизайну» за адресою: пров. Куренівський, 4, м. Київ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
22.06.2025 18:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОболонський
Сума3 584 000.00 UAH