-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів, жилет сигнальний, костюм зварювальника
Тендер Prozorro UA-2025-07-02-011361-a
Завершена
1 939 248.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 19 392.48 UAH
мін. крок: 1% або 19 392.48 UAH
Номер:
fb5be120485648c0a5fc670352dff7e1
Внутрішній номер закупівлі:
25776432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-02-011361-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ступаченко Катерина Михайлівна 380669038456 kateryna.stupachenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 939 248.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2025 16:20 - 07.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2025 16:20 - 10.07.2025 00:00
Аукціон:
з 10.07.2025 12:27
Період кваліфікації:
10.07.2025 00:00 - 10.07.2025 15:49
Період завантаження договору:
16.07.2025 00:00 - 26.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 939 248.00 Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів, жилет сигнальний, костюм зварювальника