-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів, жилет сигнальний, костюм зварювальника
Оголошено тендер
2 327 097.60
UAH
Номер:
762fabdc0d2f4c2b8587b13afb88df1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-02-008598-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 327 097.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів, жилет сигнальний, костюм зварювальника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування:
02.07.2025 13:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 327 097.60 UAH