-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лист стальний просічно-витяжний ПВЛ нержавіючий AISI або «еквівалент»
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-006915-a
Завершена
82 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 413.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 413.00 UAH
Номер:
2c4b5084da1c42649669676c981b6b90
Внутрішній номер закупівлі:
25759060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-006915-a
Замовник:
ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 17
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541444
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 49 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Петраш +380673472186 tender@vpu17.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 13:50 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 13:50 - 09.07.2025 00:00
Аукціон:
з 09.07.2025 13:58
Період кваліфікації:
09.07.2025 00:00 - 15.07.2025 14:25
Період завантаження договору:
21.07.2025 00:00 - 31.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 600.00 Лист стальний просічно-витяжний ПВЛ нержавіючий AISI або «еквівалент»