• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лист стальний просічно-витяжний ПВЛ нержавіючий AISI або «еквівалент»

Оголошено тендер

82 600.00 UAH
Номер: 657379d28d644178b1a558d308a486a9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-01-008009-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 17
Замовник: ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 17
Очікувана вартість: 82 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лист стальний просічно-витяжний ПВЛ нержавіючий AISI або «еквівалент»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.07.2025 13:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума82 600.00 UAH