-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна деревина код ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-005383-a
Торги не відбулися
300 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.35 UAH
Номер:
76f42072abde433a819c0d2cb2a9c422
Внутрішній номер закупівлі:
25757647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-005383-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir.hospis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 12:29 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 12:29 - 09.07.2025 00:00
Аукціон:
з 09.07.2025 11:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 070.00 Паливна деревина код ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина