-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливна деревина
Оголошено тендер
300 070.00
UAH
Номер:
d699ae3cca964fc696a757943cee8d2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-01-006445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.07.2025 11:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяРалівська
Сума300 070.00 UAH