-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (Спортивний одяг для учнів загальноосвітніх навчальних закладів , спеціальної школи № 10 Дарницького району м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-003880-a
Завершена
268 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 340.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 340.00 UAH
Номер:
84ff9838f2934a568f858d57956bb516
Внутрішній номер закупівлі:
25756202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-003880-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445641395,380445631724 tender-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 11:27 - 07.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 11:27 - 10.07.2025 00:00
Аукціон:
з 10.07.2025 14:55
Період кваліфікації:
10.07.2025 00:00 - 14.07.2025 10:14
Період завантаження договору:
20.07.2025 00:00 - 30.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 000.00 ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (Спортивний одяг для учнів загальноосвітніх навчальних закладів , спеціальної школи № 10 Дарницького району м. Києва)