• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (Спортивний одяг для учнів загальноосвітніх навчальних закладів , спеціальної школи № 10 Дарницького району м. Києва)

Оголошено тендер

268 000.00 UAH
Номер: e4541f760b3647bf8f1856379c78e48b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-20-001125-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 268 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 18410000-6 «Спеціальний одяг» (Спортивний одяг для учнів загальноосвітніх навчальних закладів , спеціальної школи № 10 Дарницького району м. Києва)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.06.2025 09:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума260 850.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума7 150.00 UAH