-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-08-001637-c
Завершена
348 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
Номер:
e134b567901845d2808e7c22b0fb6377
Внутрішній номер закупівлі:
2575420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-08-001637-c
Замовник:
Відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агібалова Оксана Григорівна +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 740.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2018 14:44 - 14.10.2018 14:49
Період прийому пропозицій:
08.10.2018 14:44 - 24.10.2018 14:49
Аукціон:
25.10.2018 11:38 - 25.10.2018 12:11
Період кваліфікації:
25.10.2018 12:11 - 01.11.2018 13:37
Період завантаження договору:
01.11.2018 13:08 - 21.11.2018 13:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
24800 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, постачання здійснюється до газорозподільної системи, до якої підключено загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Тульчинського району, а саме: Кирнасівська ЗШ 1-3 ст.;Кирнасівська ЗШ 1-2 ст.;Клебанська ЗШ 1-3 ст. Кирнасівський ДНЗ №1, Кирнасівський ДНЗ №2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТОЖАРИ
Оскарження: 25.10.2018 12:11 - 12.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32885184
-
Контактна особа:
Олеся Табак +380979478525 stozharugaz@ukr.net
-
Адреса:
24332, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, село Капустяни, ВУЛИЦЯ С. МУРОВАНОГО, будинок 9, квартира 13
Оскарження: 25.10.2018 12:11 - 12.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
290 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.11.2018 13:08
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Б.М. ТРАНС"
Оскарження: 01.11.2018 13:08 - 12.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41133626
-
Контактна особа:
Богдан Ярошович +380676561835 bmtrans-gaz@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 4Б, офіс 5
Оскарження: 01.11.2018 13:08 - 12.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
295 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2018 13:37
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Вікторія Кузьменко +380962931452 v.kuzmenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
314 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
324 235.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 235.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
d641d07c37114916b69d9b6cea97d274
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-08-001637-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Б.М. ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41133626
-
Контактна особа:
Богдан Ярошович +380676561835 bmtrans-gaz@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 4Б, офіс 5
Номер договору:
480
Сума договору:
295 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
13.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний