• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

295 120.00 UAH з ПДВ
Номер: d641d07c37114916b69d9b6cea97d274
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-08-001637-c-b1
Постачальник: ТОВ "Б.М. ТРАНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 480
Дата підписання: 13.11.2018 00:00
Період дії договору: 13.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 295 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 295 120.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 24800 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, постачання здійснюється до газорозподільної системи, до якої підключено загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Тульчинського району, а саме: Кирнасівська ЗШ 1-3 ст.;Кирнасівська ЗШ 1-2 ст.;Клебанська ЗШ 1-3 ст. Кирнасівський ДНЗ №1, Кирнасівський ДНЗ №2 На карті