-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та градуювання) резервуару Р-10
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-007758-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється
Завершена
66 443.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 664.43 UAH
мін. крок: 1% або 664.43 UAH
Номер:
79ba337851af422eba60dbeca48051dd
Внутрішній номер закупівлі:
25749484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-30-007758-a
Замовник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лень Ольга Богданівна 0322390194 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
66 443.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2025 15:48 - 05.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2025 15:48 - 08.07.2025 07:00
Аукціон:
з 09.07.2025 13:43
Період кваліфікації:
08.07.2025 07:00 - 09.07.2025 16:06
Період завантаження договору:
15.07.2025 00:00 - 25.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 443.10 Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та градуювання) резервуару Р-10