-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та градуювання) резервуару Р-10
Оголошено тендер
66 443.10
UAH
Номер:
8d6fb3072272462da292581893884275
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-30-008415-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2144
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321653
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
66 443.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та градуювання) резервуару Р-10
Примітки:
Процедура закупівлі - відкриті торги (з врахуванням особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»). Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п.14 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.22 №1178 зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.06.2025 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з зачистки резервуару Р-10
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.11.2025
Послуги з експертного обстеження резервуару Р-10
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.11.2025
Послуги з градуювання резервуару Р-10
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума66 443.10 UAH