-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор вихлопних газів для суднових дизельних двигунів
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-007591-a
Торги не відбулися
533 678.36
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 668.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 668.39 UAH
Номер:
529b5500748a4363adc207349c8fb316
Внутрішній номер закупівлі:
25749347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-30-007591-a
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01127777
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Ніколаєв +380681076636 nikolaev.vmtz@onmu.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
533 678.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2025 15:41 - 28.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2025 15:41 - 31.07.2025 00:00
Аукціон:
з 31.07.2025 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴533 678.36 Аналізатор вихлопних газів для суднових дизельних двигунів