-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор вихлопних газів для суднових дизельних двигунів
Оголошено тендер
533 678.36
UAH
Номер:
137f84ef919344cc9525f7545688d745
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-30-009781-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01127777
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01127777
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
533 678.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор вихлопних газів для суднових дизельних двигунів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2025 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аналізатор вихлопних газів для суднових дизельних двигунів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок коштів інших джерел власних надходжень (благодійні внески, гранти та дарунки) спеціального фонду КПКВК 2201160 «Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики» грантового проєкту «BSB00189 "Розширення можливостей блакитної та розумної трансформації Чорноморського басейну"- Blue Gates», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Реєстраційна картка проєкту (програми) № 6054 від 13.06.2025 року.
Сума533 678.36 UAH