-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері з монтажем
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-007350-a
Торги відмінено
32 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 321.00 UAH
мін. крок: 1% або 321.00 UAH
Номер:
f85cbc40b55c4d65bcde8cb19cce7b1d
Внутрішній номер закупівлі:
25737280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-27-007350-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2025 14:35 - 04.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2025 14:35 - 07.07.2025 00:00
Аукціон:
07.07.2025 13:15 - 07.07.2025 13:38
Період кваліфікації:
з 07.07.2025 13:38
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3b7bdcc72d2443cd9de55702dcc2797a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
08.07.2025 13:55 - 19.07.2025 00:00
Дата опублікування:
08.07.2025 13:55
Дата виконання:
19.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴32 100.00 Металопластикові двері з монтажем