-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері з монтажем
Оголошено тендер
32 100.00
UAH
Номер:
e82b0356fba34657b86eca08405d4530
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-27-008650-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові двері з монтажем
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування:
27.06.2025 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Металопластикові двері з монтажем
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума32 100.00 UAH